IntelКомпанія Intel припинила підтримку програмного забезпечення ARM Development Studio 5 (DS-5) і перенесла його функції в ARM Development Studio для Intel® SoC FPGA (ARM DS для Intel® SoC FPGA).

Починаючи з версії 20.1 ПО Quartus® Prime, підтримка ARM DS-5 була видалена з програмного забезпечення Intel Quartus Prime. Тепер при необхідності середовища для розробки SoC ARM розробники повинні будуть придбати програмне забезпечення ARM DS (номер продукту: ESW-DS-FIX) окремо, щоб отримати серійний номер ліцензії.

Клієнти, які придбали ARM DS-5 до версії програмного забезпечення Intel Quartus Prime 20.1 будуть як і раніше мати доступ до ARM DS-5 з програмним забезпеченням Intel Quartus Prime версії 19.4 і попередніми випусками з підтримкою до 1 року відповідно до умов ліцензійної угоди.
Корпорація Intel продовжує вирішувати проблеми, пов'язані з продуктами для застарілих пристроїв, підтримуваних ARM DS-5. Версії, згадані в цьому оголошенні, включають всі варіанти цих версій, які підтримують різні операційні системи. Це припинення підтримки програмного забезпечення поширюється тільки на програмне забезпечення ARM DS-5, а не на відповідні пристрої Intel FPGA. Версії програмного забезпечення більше не будуть доступні для завантаження, не включатимуть останні функціональні оновлення та оновлення безпеки і не будуть підтримуватися будь-якими додатковими функціональними оновленнями, оновленнями безпеки або іншими оновленнями. Всі версії надаються як є.

Рекомендовані дії:

Intel рекомендує користувачам програмного забезпечення ARM DS-5 оновити доступну версію програмного забезпечення ARM DS для Intel SoC FPGA.

В разі необхідності підбору ПЗ для існуючих проектів або для здійснення замовлення прохання зв'язатись з технічним консультантом по ПЛІС Intel Ігорем Ковригою:
тел. +38-044-507-02-02 (додатковий № 130)
e-mai: igor.kovryga@biakom.com