Шановні замовники,

через карантинні обмеження, які запроваджено адміністрацією м. Києва, можливі затримки в обробці замовлень та у відвантаженні продукції.

Просимо віднестись до тимчасових труднощів з розумінням. Ми намагаємось виконувати свою роботу якісно і швидко.

З повагою,
команда ТОВ “Віаком”

Intel

Компанія Intel припинила підтримку програмного забезпечення ARM Development Studio 5 (DS-5) і перенесла його функції в ARM Development Studio для Intel® SoC FPGA.

Шановні замовники, пропонуємо до Вашої уваги огляд нових міні-комп'ютерів micro:bit версії 2 від телерадіокомпанії BBC, розроблені спеціально для навчання програмуванню та порівняння їх зі старою версією. Модулі вже є на нашому складі й Ви можете придбати їх у нашому інтернет-магазині >>.

Компанія Mornsun випустила мініатюрні джерела живлення AC-DC серії LSxx-13BxxR3 потужністю 2...10 Вт

Mornsun PSU


Peaktech 5144 Peaktech 5144 - вимірювальний прилад, який використовується для визначення різниці тиску при монтажі, діагностиці, ремонті, технічному обслуговуванні та оптимізації технологій кондиціювання повітря, систем опалення та вентиляції.

PeakTech

Шановні замовники,

запрошуємо Вас завітати на розпродаж вимірювальної техніки від німецького виробника PeakTech Prüf- und Messtechnik GmbH.

Завітайте в наш спеціальний інтернет-магазин industiral-solutions.com.ua!

Шановні замовники, пропонуємо до вашої уваги короткий огляд вимірювальної техніки від німецької компанії PeakTech Prüf- und Messtechnik GmbH, яка вже знаходиться на складі ТОВ "Віаком":

PeakTech Prüf- und Messtechnik GmbH
Carlign - поворотні перемикачі CKJ

Поворотні перемикачі CKJ представляють собою поворотний джойстик з функцією кнопки вибору та п'яти настроюваних кнопок з регульованою підсвіткою.