Biakom

З точки зору віка людини, це вік коли ти тільки отримав освіту та немаючи досвіду намагаєшся знайти себе у дорослому житті. Але для розвитку компанії в Україні це зовсім інший шлях.

У зв'язку з численними запитами від покупців та постачальників нашого підприємства, стосовно того, чи планує ТОВ "Віаком" після 01 квітня 2022 р. набувати тимчасового статусу платника єдиного податку третьої групи за ставкою 2 відсотки від розміру доходу, повідомляємо наступне.

Тов "Віаком" на даний час має статус платника податку на прибуток пдіприємства на загальних підставах та статус платника податку на додану вартість і після 01 квітня 2022 року не планує їх тимчасово змінювати.

electro-install-2021-184х184

Шановні клієнти та партнери!

Компанія "Віаком" 19-21 жовтня запрошує вас на виставку ELECTRO INSTALL 2021

Intel

Компанія Intel припиняє виробництво джерел живлення Enpirion, а також плат оцінювання (EVB) та USB -комунікаційного ключа, пов’язаних з Enpirion.


Шановні замовники,

через карантинні обмеження, які запроваджено адміністрацією м. Києва, можливі затримки в обробці замовлень та у відвантаженні продукції.

Просимо віднестись до тимчасових труднощів з розумінням. Ми намагаємось виконувати свою роботу якісно і швидко.

З повагою,
команда ТОВ “Віаком”

Intel

Компанія Intel припинила підтримку програмного забезпечення ARM Development Studio 5 (DS-5) і перенесла його функції в ARM Development Studio для Intel® SoC FPGA.

Шановні замовники, пропонуємо до Вашої уваги огляд нових міні-комп'ютерів micro:bit версії 2 від телерадіокомпанії BBC, розроблені спеціально для навчання програмуванню та порівняння їх зі старою версією. Модулі вже є на нашому складі й Ви можете придбати їх у нашому інтернет-магазині >>.

Компанія Mornsun випустила мініатюрні джерела живлення AC-DC серії LSxx-13BxxR3 потужністю 2...10 Вт

Mornsun PSU