Шановні замовники,

представляємо вам перетворювачі напруги від компанії Rogerele серій інвертор REPREPUREMCNS-110 та контролери заряду YJSS.

RogerEle

Zipper ZI-STE7500DSH

Шановні замовники, пропонуємо 1/3-фазний електричний дизельний генератор ZI-STE7500DSH від австрійської компанії Zipper.

Шановні замовники!

Наразі в нашому районі відсутній мобільний зв'язок.

Ви можете зв'язатись з нами за телефоном 044-507-02-02 (багатоканальний) або через інтернет-месенджери напряму з менеджерами або через форму зв'язку на сторінці "Контакти" на нашому сайті.

Виробничі та офісні потреби нашого підприємства забезпечує потужний електрогенератор, ми працюємо в нормальному режимі.

Biakom

З точки зору віка людини, це вік коли ти тільки отримав освіту та немаючи досвіду намагаєшся знайти себе у дорослому житті. Але для розвитку компанії в Україні це зовсім інший шлях.


У зв'язку з численними запитами від покупців та постачальників нашого підприємства, стосовно того, чи планує ТОВ "Віаком" після 01 квітня 2022 р. набувати тимчасового статусу платника єдиного податку третьої групи за ставкою 2 відсотки від розміру доходу, повідомляємо наступне.

Тов "Віаком" на даний час має статус платника податку на прибуток пдіприємства на загальних підставах та статус платника податку на додану вартість і після 01 квітня 2022 року не планує їх тимчасово змінювати.

electro-install-2021-184х184

Шановні клієнти та партнери!

Компанія "Віаком" 19-21 жовтня запрошує вас на виставку ELECTRO INSTALL 2021

Intel

Компанія Intel припиняє виробництво джерел живлення Enpirion, а також плат оцінювання (EVB) та USB -комунікаційного ключа, пов’язаних з Enpirion.

Шановні замовники,

через карантинні обмеження, які запроваджено адміністрацією м. Києва, можливі затримки в обробці замовлень та у відвантаженні продукції.

Просимо віднестись до тимчасових труднощів з розумінням. Ми намагаємось виконувати свою роботу якісно і швидко.

З повагою,
команда ТОВ “Віаком”