Виаком
телефон
поискпошук входакаунт корзинакошик


на складі в Києві під замовлення

увійдіть в акаунт

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Farnell element 14

Офіційний партнер

Farnell element 14

в Україні

Pros'Kit

Інтернет-магазин інструменту Pro'sKit

Ім'я та пароль - такі самі!

Знижка 5% при замовленні

Pros'Kit

Знижка в інтернет-магазині для приватних осіб

Можливість оплати на картку Приватбанка

Знижка 5% при замовленні

Гасові обігрівачі Toyotomi

Гасові обігрівачі Toyotomi

Автономне тепло завжди поруч

Kester

Витратні матеріали Kester

Паяльні пасти Easy Profile® 256 та HydroMark 531

 

Електронні компоненти

Оптоелектроніка

Оптоволоконні прилади і аксесуари

Оптичні приймопередавачі


Сховати зображення товарів: -   Показувати тільки товари на складі в Києві: -

Фото* Опис Наявність Кількість Замовлення
AFBR-811RH1Z

AFBR-811RH1Z
Оптичний приймопередавач, Uживл, В = 2,5, 3,3, λ peak, нм = 850, λ, нм = 850, Макс.шв. пер. = 10,3125 ГБд, Тексп, °С = 0...+70, ...>>

Код товару: 82561      Виробник: Avago/Broadcom      Datasheet: pdf      Тип корпуса: 18.6x22x15.6mm
Кількість: 1-9 10-99 100-999    
Ціни:
грн, без ПДВ
9142.37
8532.88
7923.39
 
 
-
кратність: 1
мін. кількість: 1

норма упаковки: 10
Замовити
AFBR-821RH1Z

AFBR-821RH1Z
Оптичний приймопередавач, Uживл, В = 2.5, 3.3, λ, нм = 850, Даль-ть, м = 100, Тексп, °С = 0...+70, Тип = передавач, ...>>

Код товару: 82506      Виробник: Avago/Broadcom      Datasheet: pdf      Тип корпуса: 18.6x22x15.6mm
Кількість: 1-9        
Ціни:
грн, без ПДВ
6958.65
 
 
 
 
-
кратність: 1
мін. кількість: 1

норма упаковки: 10
Замовити
AFCT-5971ALZ

AFCT-5971ALZ
Оптичний приймопередавач, Uживл, В = 3,1...3,5, λ, нм = 1 300, Макс.шв. пер. = 125 МБд, Тип роз'єму = LC дуплекс, Застосування = Ethernet, ...>>

Код товару: 24739      Виробник: Avago/Broadcom      Datasheet: pdf      Тип корпуса: 2x5
Кількість: 1-9 10-99 100-999    
Ціни:
грн, без ПДВ
2452.80
2289.28
2125.76
 
 
+
2
кратність: 1
мін. кількість: 1

норма упаковки: 10
Замовити
AFCT-701SDZ

AFCT-701SDZ
Оптичний передавач, If, мА = 258, Uживл, В = 3,3, λ, нм = 1 310, Макс.шв. пер. = 10 Gbe, Тексп, °С = 0...+70, Тип = передавач, DFB-лазер, ...>>

Код товару: 46149      Виробник: Avago/Broadcom      Datasheet: pdf      Тип корпуса: SFP+
Кількість: 1-9 10-99 100-999    
Ціни:
грн, без ПДВ
7665.00
7154.00
6643.00
 
 
+
4
кратність: 1
мін. кількість: 1

норма упаковки: 1
Замовити
FCBG110SD1C01

FCBG110SD1C01
Оптичний кабель 10G, SFP+ , 1 метер, ...>>

Код товару: 103248      Виробник: Finisar      Тип корпуса: SFP+
Кількість: 1-9 10-99 100-999    
Ціни:
грн, без ПДВ
2628.00
2452.80
2277.60
 
 
-
кратність: 1
мін. кількість: 1

норма упаковки: 1
Замовити
FCBG110SD1C03

FCBG110SD1C03
Оптичний кабель 10G, SFP+, 3 метри, ...>>

Код товару: 106547      Виробник: Finisar      Тип корпуса: SFP+
Кількість: 1-9 10-99 100-999    
Ціни:
грн, без ПДВ
2997.67
2797.83
2597.98
 
 
-
кратність: 1
мін. кількість: 1

норма упаковки: 1
Замовити
FTLF1319F1GTL

FTLF1319F1GTL
Оптичний приймопередавач, Uживл, В = 3,0...3,6, λ, нм = 1 310, Макс.шв. пер. = 2,125 Гбіт, Тексп, °С = -40...+85, Тип роз'єму = LC Duplex, Застосув. = Ethernet, ...>>

Код товару: 79308      Виробник: Finisar      Datasheet: pdf      Тип корпуса: 1310 nm
Кількість: 1-9        
Ціни:
грн, без ПДВ
4443.36
 
 
 
 
-
кратність: 1
мін. кількість: 1

норма упаковки: 30
Замовити
FTLF8519F2GTL

FTLF8519F2GTL
Оптичний приймопередавач, Uживл, В = 3,0...3,6, λ, нм = 850, Макс.шв. пер. = 2,125 Гбіт/с, Тип роз'єму = LC Duplex,Застосування = Ethernet, ...>>

Код товару: 37914      Виробник: Finisar      Datasheet: pdf      Тип корпуса: 850 nm
Кількість: 1-9        
Ціни:
грн, без ПДВ
1974.50
 
 
 
 
-
кратність: 1
мін. кількість: 1

норма упаковки: 30
Замовити
FTLF8519F2GTL

FTLF8519F2GTL
Оптичний приймопередавач, Uживл, В = 3,0...3,6, λ, нм = 850, Макс.шв. пер. = 2,125 Гбіт/с, Тип роз'єму = LC Duplex, Застосування = Ethernet, ...>>

Код товару: 38036      Виробник: Finisar      Datasheet: pdf      Тип корпуса: 850 nm
Кількість: 1-9        
Ціни:
грн, без ПДВ
1974.50
 
 
 
 
-
кратність: 1
мін. кількість: 1

норма упаковки: 30
Замовити
FTLF8526P3BNL

FTLF8526P3BNL
Оптичний приймопередавач, Uживл, В = 3,1...3,5, λ, нм = 850 нм, Макс.шв. пер. = 6,1 Гбіт/с, ...>>

Код товару: 60009      Виробник: Finisar      Datasheet: pdf      Тип корпуса: SFP+
Кількість: 1-9        
Ціни:
грн, без ПДВ
2551.50
 
 
 
 
-
кратність: 1
мін. кількість: 1

норма упаковки: 10
Замовити

виготовлення друкованих плат | плис altera | мікроконтролери atmel | роз'єми amphenol | трансформатори hahn | okw | tyco | vicor | marquardt